Нападки към напусналата Калинка, отправени към майка й – дъщерята откраднала 17 хиляди!
13.01.2012
"С настоящето писмо ви уведомяваме, че вашата дъщеря е предател и крадец. С действията си Калина Крумова най-безцеремонно е присвоила държавни пари, пари от републиканския бюджет, чието предназначение, според конституцията и Закона за политическите партии, е да подпомагат дейността на законово представените парламентарни партии". Това е извадка от писмо, изпратено до майката на бившият депутат от „Атака” Калина Крумова, което било подписано от трима членове на контролния сбор на "Атака" - Адриан Асенов, Димитър Димов и Гален Монев.
В писмото още се казва, че напусналата „Атака” Калина е присвоила за лични цели 17 хиляди лева от джоба на българския данъкоплатец. Казва се още, че Крумова демонстрирала поведение на крадец, което пък петняло името на майка й. И поради това Крумова ще бъде предадена да отговаря пред "Националната агенция по приходите, Сметната палата и прокуратурата в България за присвояване на държавни пари", завършва писмото на тримата атакисти.
Народната представителка говори на следващият ден в сутрешно предаване по една от националните медии, в което се възмущава от оказания психически тормоз над член от семейството й от бивши колеги. Тя обяви цялата тази идея като срамна и жалка. Тя се закани, че ще съди тримата бивши нейни съпартийци. "Щях да се смея, ако хората, които го правят, бяха известни. Писмото обаче е от трима души, които за обществеността са напълно непознати. Нито те познават майка ми, нито майка ми познава тях.
Ще ги поканя на гости в съдебната зала, за да се запознаят с майка ми. Аз ще съдя хората, които са подписали това писмо", закани се Калина Крумова. Тя бе категорична, че не взима никакви пари от ГЕРБ и не храни лоши чувства към лидера на "Атака" Волен Сидеров.
-
Ако новият президент изпълнявал програмата си,...
23.01.2012 г.
-
Младежите от ДПС искат вот на недоверие, заради...
7.02.2012 г.
-
ДСБ искат шефа на ГДБОП да подаде оставка
17.01.2012 г.
-
„Атака” ограбени – партийната касичка изчезна
12.01.2012 г.
-
Иван Костов смята, че полицейските части имат голям...
2.02.2012 г.
-
Червените предложиха на правителството да поеме...
17.01.2012 г.
-
Повече от 3 милиони лева били източени от община...
5.01.2012 г.
Регистрация
Потребителски Вход
Карта на сайта
